Vážení zákazníci, přepravní společnosti i Česká pošta bojují s návaly balíků, takže Vám doporučujeme udělat objednávku na našem eshopu nejpozději do středy 13.12.2017, aby knihy měly šanci dorazit do Vánoc. Samozřejmě budeme vyřizovat i pozdější objednávky, ale už hrozí riziko fatálního zpoždění. Uvedený termín platí pro dobírky, platby převodem bychom měli mít 13.12. na účtu. Osobní odběry fungují na všech našich prodejnách až do 22.12.

noci-zlomena

Nocí zlomená

Briggs Patricia

 • Autor: Briggs Patricia
 • Žánr: urban fantasy
 • Série: Mercedes Thompson 8
 • Počet stran: 272
 • Provedení: váz. s přebalem
 • Rozměry: 145x205
 • Překladatel: Kateřina Niklová
 • Autor obálky: Daniel dos Santos
 • ISBN: 978-80-7398-265-2
 • E-book: na partnerském webu Palmknihy.cz
 • Běžná cena:
 • Cena při objednávce u nás: 269 Kč
 • Vyprodáno

EXMANŽELKA A NETVOR

V LIDSKÉM TĚLE…

…proti Mercy Thompsonové

stojí tentokrát hned dva

nelítostní protivníci!

Mercy Thompsonová, v současnosti zřejmě nejpopulárnější urban fantasy série psaná ženskou autorkou, se rozrostla o další, v pořadí již osmý díl, kterému nechybí tradičně vymazlená obálka od Daniela Dos Santose. Mercy bude tentokrát Nocí zlomená, což slibuje mnohé…

A přitom chybělo málo a Američanka Patricia Briggsová, literární matka téhle drsné kojotí kožoměnkyně, by zřejmě na piedestal jedné z nejpopulárnějších současných spisovatelek fantastiky nikdy nevystoupala. Čas od času se zkrátka vyplatí zaposlouchat se do ševelení čtenářských přání a opustit to, co autor považoval za jediné možné (v tomto případě hájemství klasické fantasy).

Osmý příběh Mercy Thompsonové by se mohl zdát komornější, než bývá u této série zvykem: do dění čtenář vstupuje přes telefonát, za nímž stojí ex-manželka Mercyina druha Adama, kterou pronásleduje její současný přítel. A protože si muži v podobných chvílích velmi rádi oblékají rytířskou zbroj, i když dotyčná už dávno není dámou jejich srdce, je zaděláno na vážné problémy…

Akce + erotika = Mercy

Kdyby zůstalo jen u toho, že se Adamova bývalá žena Christy nanominovala do Mercyina teritoria a kdyby se pouze snažila získat vlkodlačího alfu zpátky – to by divoká kožoměnkyně zvládla se stejnou bravurou jako opravit motor pochroumaného Mustanga. Avšak násilník, kterého Christy přivedla před práh Mercyina karavanu, není jen tak obyčejný stalker. V lidském těle se skrývá tvor, který si dal za cíl zničit vše, na čem Mercy Thompsonové záleží.

V románu Nocí zlomená tak zástupy věrných čtenářů naleznou přesně to, na co se těšily od předchozího, sedmého dílu série: oblíbené hrdiny, jejich stále zamotanější vztahové propletence, drsnou akci a neméně divokou erotiku. Patricia Briggsová zkrátka vytvořila recept, kde jsou jednotlivé ingredience namíchány v tom správném poměru – a právě proto se dodnes pohybuje na samotné špičce žánrové literatury.

Anotace:

Nečekaný telefonát přinese Mercy zajímavou výzvu. Bývalá manželka jejího druha Adama má problémy a je na útěku před svým novým přítelem. Adam není z těch, kdo by odmítli žádost o pomoc – a Mercy to ví. Když se ale Christy usadí v Adamově domě, nedokáže se Mercy zbavit pocitu, že na celé situaci není něco v pořádku. Brzy se její podezření potvrdí, když se dozví, že Christy nemá ani zdaleka dobré úmysly. Chce Adama zpátky a je ochotná udělat pro to cokoli, dokonce i obrátit Adamovu smečku proti Mercy. Mercy se nemíní vzdát bez boje, objeví se ale mnohem větší hrozba. Christyin bývalý není jen špatný člověk – vlastně možná není vůbec člověk. A když se začnou hromadit mrtvoly, musí Mercy odsunout stranou osobní problémy a postavit se tvorovi, který může roztrhat na kusy celý její svět.