Často kladené dotazy (FAQ)

Kdy bude dotisk knihy XXXX?

Dotisky se snažíme dělat průběžně. Termíny nelze přesně určit, protože knihy dáváme do tisku podle okamžité situace, když nám vznikne nějaká mezera mezi knihami z aktuálního edičního plánu.

Jaké jsou dodací lhůty objednaných knih?

Možnost objednat si knihy přes naše stránky jsme zavedli jako službu čtenářům, kteří mají problém se dostat k našim knihám. Snažíme se vše řešit zhruba do týdne, ale pokud máme více práce, tak se dodací lhůta může prodloužit i jednou tak déle.

Posíláte i na Slovensko?

Ano, ale poštovné je hodně vysoké, 190 Kč za dobírku. V případě platby převodem je to 150 Kč. Zkuste nejdříve navštívit stránky www.brloh.sk, což je náš největší odběratel na Slovensku a má všechny naše knihy v nabídce.

Můžu vám poslat svůj rukopis? Vydáváte i domácí autory?

Rukopis můžete poslat. Jen musíte počítat s tím, že se k němu dostaneme i za několik měsíců. Vydávání knih nás vytěžuje na maximum, takže načítání rukopisů děláme povětšinou ve svém volném čase. Texty posílejte nejlépe elektronicky ve Wordu. Tištěné či na jiném médiu dodané texty nevracíme. O vydání u nás nerozhoduje národnost, ale pouze a jen kvalita textu. Takže šanci má kdokoli.